Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r., 139 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
https://www.facebook.com/sitarski.ireneusz/
Koncert dla Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Kuczkach Kolonii
Dodał: admin, 05-02-2016 13:10, odsłon: 1559
fot.UGG
fot.UGG

W czwartek 21 stycznia odbył się wyjątkowy koncert zorganizowany z okazji Dnia Babci i Dziadka. To dla nich uczniowie klas 0 – III z Zespołu Szkół w Kuczkach Kolonii wyjątkowe wydarzenie, na którym prezentowali swoje talenty aktorskie, recytatorskie i wokalne.

Każda klasa przedstawiała krótki program artystyczny. Dziadkowie z ogromnym wzruszeniem oglądali swoich wnuków podczas śpiewania piosenek, czy pięknego poloneza w wykonaniu najmłodszych. W kawiarnianej atmosferze, dziadkowie i babcie mogli odpocząć, zrelaksować się i w spokoju podziwiać swoje wnuczęta. W oku niejednej babci i dziadka błyszczały łzy wzruszenia.

 

W drugiej części koncertu na gości czekała prawdziwa niespodzianka. Zostali zaproszeni do wysłuchania koncertu kolęd zaprezentowanego przez Małą Orkiestrę Dętą „Grandioso” pod batutą pana Grzegorza Murdzy. Orkiestra działa przy MDK w Radomiu.

 

Młodzi wirtuozi prezentowali nie tylko wielkie umiejętności, ale też wiedzę na temat instrumentów dętych, perkusyjnych i wielu innych. Cała sala śpiewała kolędy do tak fantastycznie brzmiącej melodii.

 

 

Nie zabrakło też emocji konkursowych, kiedy pani kierownik Działu Muzycznego Renata Maciejewska zadawała pytania dotyczące wykonywanych utworów. Wielu dziadków zdobyło pyszne nagrody za poprawne odpowiedzi. Uczniowie nie chcieli być gorsi i także prześcigali się w pokazywaniu swojej wiedzy muzycznej. Dużą atrakcją, zwłaszcza dla uczniów był fakt, że mogli spróbować swoich sił i sprawdzić, czy łatwo gra się na różnych instrumentach. Przekonali się, że aby grać tak jak Grandioso, trzeba nie lada wysiłku i pracy. Za to efekt był nie tylko porywający, ale ogromnie wzruszający. Muzycy dostali gromkie brawa i zaproszono ich na słodki poczęstunek.

 

Ta wieloletnia tradycja spędzania czasu z dziadkami i rodzicami  wychowanków szkoły tworzy niepowtarzalną i ponadczasową wspólnotę szacunku do tradycji i do korzeni.Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook