Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 r., 51 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[Foto,wideo] Adam Bielan wręczył nagrody za "List do Taty"
Dodał: MaG, 15-09-2017 10:57, odsłon: 1836
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Adam Bielan wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej wręczył nagrody i wyróżnienia laureatom okręgowego finału konkursu „List do Taty”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czwartek 14 września w Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Klwatce Królewskiej.

Tuż po godzinie 11.00 w PSP w Klwatce Królewskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom z powiatów lipskiego, radomskiego, szydłowieckiego, zwoleńskiego oraz z Radomia, którzy wzięli udział w czwartej edycji konkursu „List do Taty”.

 

Uroczystość wręczenia nagród poprzedzona została krótkim występem artystycznym uczniów tutejszej szkoły. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni. 

 

 

Zwycięzcom edycji konkursu na szczeblu okręgowym został Jakub Gralewski z Publicznej Szkoły Podstawowej  w Rawicy, który nagrodę odebrał osobiście i został zaproszony do Warszawy na finał konkursu.

 

 

- Do okręgowego etapu zgłosiło się 35 uczniów z 7 szkół. Jak informuje senator Adam Bielan za pośrednictwem swojej strony internetowej - Wszystkie listy były ciekawe, wzruszające, pełne ciepła, miłości i troski o ojców.


Podziękowania za uczestnictwo w konkursie złożył uczniom wójt Gminy Gózd Paweł Dziewit. Wójt podziękował marszałkowi za organizację tego konkursu, które odbyło się na terenie gminy Gózd.


- Gratuluję wszystkim występów, gratuluję przygotowania i odwagi. Dziękuję wszystkim za przybycie i za udział w uroczystości – mówił wójt Paweł Ddziewit.


Konkurs  adresowany był do uczniów klas czwartych i piątych szkoły podstawowej. Zadaniem dla uczniów było napisanie listu opisującego ich relacje z ojcem.Organizatorem konkursu była Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP, Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net oraz senator RP Adam Bielan.

 


Lista laureatów
miejsce I - Jakub Gralewski PSP im. Św. Jadwigi w Rawicy
miejsce II - Kacper Kijak - PSP w Pawłowie
miejsce III - Maria Kosanowska - PSP im. A.G. Bema w Lipsku
 
prace wyróżnione:
Natalia Buszkiewicz - PSP im. A.G.Bema w Lipsku
Julia Gajewska - ZOS w Jedlni-Letnisku
Zuzanna Grudniewska - PSP im. A.G.Bema w Lipsku
Julia Kowalik - PSP im. A.G.Bema w Lipsku
Klara Rydz - ZSO w Jedlni- Letnisku


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook