Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r., 139 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
https://www.facebook.com/sitarski.ireneusz/
Szkoła ENGLISH COLLEGE gotowa na nowy rok szkolny!
Dodał: admin, 30-08-2017 12:22, odsłon: 776

Znana i ceniona w naszym mieście szkoła English College intensywnie przygotowuje się na nowy rok szkolny. Oddział szkoły w Zwoleniu przeszedł ostatnio sporo zmian. Ciągle zwiększająca się liczba kursantów spowodowała, że dyrekcja zmuszona była zadbać o dodatkową salę lekcyjną na zajęcia indywidualne oraz kursy w tzw. grupach „Premium”. Wszystkie sale lekcyjne szkoły wyposażone są teraz w wygodne meble, nowoczesny sprzęt audio-wizualny oraz tablice interaktywne.

Dyrektor szkoły p. Witold Machlarz zwraca uwagę, że nowoczesne technologie to nieodzowny element nauki języka w dzisiejszych czasach.  Duży, kolorowy obraz, a także multimedialny i interaktywny charakter zajęć sprawiają, że są one o wiele ciekawsze i znacznie bardziej efektywne, a dzieci, młodzież  i osoby dorosłe uczą się znacznie chętniej i znacznie skuteczniej.


Jednak sam sprzęt, nawet ten najlepszy nie nauczy języka. Jak podkreśla pan dyrektor, sercem każdej instytucji edukacyjnej jest przede wszystkim profesjonalna, dobrze przeszkolona i przygotowana kadra nauczycieli. Dlatego przed rozpoczęciem zajęć wszyscy lektorzy przechodzą serię intensywnych szkoleń z metodykami szkoły oraz trenerami zewnętrznymi.


W nowym roku szkolnym tradycyjnie już w Szkole English College pojawią się nowi lektorzy anglojęzyczni - tzw. Native Speakers. Tym razem będą to amerykańscy nauczyciele z Tennessee oraz Utah, którzy po kilku latach pracy w Chinach, Korei, Tajlandii i Meksyku postanowili przyjechać do Polski i tutaj uczyć języka angielskiego.
Zapisy na kursy trwają codziennie od 13.00 do 19.00 w siedzibie szkoły przy ul. Jagiełły 10


Szczegółowe informacje dotyczące kursów, metod nauczania oraz oferty cenowej można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.englishcollege.pl

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook