Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 r., 347 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
W szkole w Baryczy rozstrzygnięto konkurs na...domek Baby Jagi
Dodał: , 07-06-2016 12:31, odsłon: 974

W dwóch ciekawych konkursach mogli wziąć udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Baryczy. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III wykonywały domki Baby Jagi. Pomysłów nie brakowało. Starsi uczniowie pisali baśnie w konkursie literackim.

Konkursy zorganizował Krzysztof Śmietanka, nauczyciel języka polskiego. Patronat honorowy objęła dyrektor szkoły, Hanna Pyrka.

 

Sporym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny "Domek Baby Jagi". Przedszkolaki i uczniowie klas I-III przygotowali 18 chatek wykonanych z przeróżnych materiałów. Były domki drewniane, z ciastek, papieru, słodyczy czy słomy. Słowem, inwencja niemal nieograniczona. Najlepiej można przekonać się oglądając zdjęcia TUTAJ

 

Uczniowie klas IV – VI wzięli udział w konkursie literackim "Jesteś bohaterem baśni", w którym dali upust swojej fantazji i doskonalili polot twórczy. Powstało osiem baśni osnutych na kanwie znanych tekstów.

 

Wręczenie nagród nastąpiło w sobotę 28 maja w trakcie festynu z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego przez Stowarzyszenie "Nasz Jasieniec".

 

Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook