Dzisiaj jest wtorek, 10 grudnia 2019 r., 344 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Arpass baner TOP

 

 

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend? Nie wiecie, co ze sobą zrobić? Może wybierzecie się do kina? Kino Helios zaprasza na premiery: „1000 lat po ziemi”, „Dziewczyna z szafy” i „Tylko Bóg wybacza”.



kategoria: Kultura,Aktualności, odsłon: 2101

Wystające gwoździe, połamane zjeżdżalnie, spróchniałe poręcze oraz za wysokie huśtawki – to niektóre z atrakcji, które towarzyszą najmłodszym mieszkańcom Zwolenia na placu zabaw przy Orliku.



kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1853

Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu zorganizowało po raz pierwszy w swojej historii dzień otwarty. Odbył się on pod hasłem „Szóstoklasisto z nami dobry start”. Dzień otwarty był nie jedyną okazją do świętowania. Młodzież i nauczyciele obchodzili również Dzień Dziecka oraz Dzień Patrona.



kategoria: PG,Aktualności, odsłon: 3342

16 czerwca zapraszamy na XIV Dni Sycyny. Organizatorami imprezy są: Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Stowarzyszenie Oświatowe Sycyna oraz Stowarzyszenie Dziedzictwo i Rozwój.



kategoria: Powiat,Kultura, Aktualności, odsłon: 3930

W Publicznej Szkole Podstawowej w Sycynie gościli aktorzy Teatru Moralitet z Krakowa. Aktorzy wystawili profilaktyczny spektakl pt. „Święta wojna”. W przedstawieniu poruszony został problem przemocy i agresji szkolnej. 



kategoria: Aktualności,Edukacja, odsłon: 1952
DK

21 maja grupa taneczna JANET działająca w Domu Kultury w Zwoleniu wzięła udział w konkursie tanecznym MUSIC-DANCE w Kozienicach. Zespół w kategorii  gimnazjum zajął I miejsce. 



kategoria: Aktualności,Kultura, odsłon: 3146
foto: Magdalena Świder

Znamy już zwycięzców XIV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym dla jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej woj. mazowieckiego. Drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu zajęła III miejsce w klasyfikacji generalnej.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 2884

Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu informuje, że od 1 czerwca 2013 r. funkcjonuje Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych pn. Turystyczna Infolinia, a w języku angielskim Poland Travel Hotline. Uruchomione zostaną dwa numery infolinii:+48 608 599 999, + 48 22 278 77 77.



kategoria: Aktualności,Kronika , Powiat, odsłon: 2350

Zespół Placówek Oświatowych w Policznie zorganizował kolejny już Festyn Rodzinny. Mimo niesprzyjającej pogody Maria Adamiec życzyła wszystkim dobrej zabawy. Dyrektorka wyraziła nadzieję, że występy dzieci i młodzieży sprowadzą słońce.



kategoria: Aktualności,Edukacja, Powiat, Policzna, odsłon: 6891

W Jasieńcu Soleckim odbyła się uroczysta Masz Święta z okazji 70 rocznicy mordu dokonanego na partyzantach i mieszkańcach Parafii Jasieniec i miejscowości Podborek.



kategoria: Powiat,Aktualności, Top, odsłon: 3616

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook