Dzisiaj jest poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., 350 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Zaproszenie na koncert zespołu DESTROYED AMP
Dodał: MaG, 30-07-2019 10:22, odsłon: 379
fot.FB
fot.FB

Czwórka przyjaciół, których połączyła wspólna pasja – muzyka. Dzięki zebranemu doświadczeniu powstał zespół Destroyed Amp (DAMP). Zwoleński Dom Kultury zaprasza na koncert.

Koncert zespołu DESTROYED AMP odbędzie się 15 sierpnia o godz. 20:00 na Placu Kochanowskiego w Zwoleniu. Założycielami zespołu są Dominik Krawiec - gitarzysta oraz Bartosz Brzózek - basista.

 


 

- Zespół Destroyed Amp (DAMP) to czwórka przyjaciół, która poznała się dzięki wspólnej pasji. Każdy z nich jest lub był członkiem Miejskiej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia i to właśnie tam zapoczątkowała się ich znajomość i historia związana z muzyką. W przeciągu krótkiego czasu do składu dołączyli również Patryk Szczechowski na perkusji oraz wokalistka - Oliwia Dubil. Dokładnie 3 kwietnia 2018 roku został opublikowany ich pierwszy autorski utwór pt. "Breakthrough". Postawili na tworzenie muzyki o charakterze rock'owym. Chcieliby dzielić się z innymi pasją i mają nadzieję, że ich praca będzie przyciągała jak największą grupę odbiorców! - czytamy w zapowiedzi koncertu 

    
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook