Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 r., 319 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Zapraszamy na koncert do Pionek. Raperzy Kękę i Lesuaff na scenie MOKu.
Dodał: MaG, 25-10-2017 20:13, odsłon: 986

W piątek 27 października Stowarzyszenie Patriotyczne Pionki wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pionkach i Agencją Muzyczno-Eventową Bashesh zapraszają fanów muzyki hip-hop na koncert, podczas którego wystąpi znany raper KĘKĘ oraz kolejny przedstawiciel radomskiego podwórka LESUAFF. Koncert poprowadzi DJ AUX.

- Liczymy na bardzo dużą frekwencją, z racji tego że zainteresowanie jest ogromne, a ilość biletów ograniczona. Warto dodać, że sprzedaż biletów prowadzona jest od 4 października w MOK-U, a pewną część biletów do dystrybucji posiadają także członkowie Stowarzyszenia Patriotyczne Pionki -  informuje Piotr Iwanowski prezes stowarzyszenia -  Sprzedaż biletów, co bardzo ważne, jest prowadzona od 16 roku życia – dodaje Iwanowski

 

Całą imprezę poprowadzi pionkowski Dj, który kojarzony jest z zespołem IMPACT- DJ AUX. Tomek Adamiec prowadził także koncert organizowany przez stowarzyszenie w ubiegłym roku, podczas którego zagrali : Tadek, Basti, Ptaku, Klipo i DIXI& IMPACT.

 


KĘKĘ - właściwie Piotr Siara to reprezentant radomskiej sceny muzycznej i TOP 3 raperów w Polsce. Na swoim koncie ma trzy krążki ,,Takie Rzeczy" , ,,Nowe Rzeczy" i ,,Trzecie Rzeczy". Pierwsza z nich zdobyła status platynowej płyty, druga  pokryła się podwójną platyną. W jego utworach możemy doszukać się wartościowych treści, które dotykają jego problemów osobistych, ale i każdego z nas. Na przestrzeni tych trzech materiałów dokonała się niezwykła ewolucja radomskiego rapera.LESUAFF- to również bardzo dobrze znany raper i przedstawiciel także radomskiego podwórka. W Pionkach z pewnością zagra utwory ze swojego ostatniego albumu ,,AFTER PARTY". Warto dodać, że w muzyce jest od dawnych lat, a przez te wszystkie lata stał się postacią bardzo szanowaną.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM FAJNY ROWER
SPRZEDAM FAJNY ROWER
Sprzedam fajny rower.Rower otrzymałem/am jako prezent na komunię. Stan bardzo dobry. Przeznaczony dla dzieci w wieku 9-13lat. Rower idealnie sprawdza się w terenach wyboistych. Skutecznie hamuje dzięki 2 hamulcom szczękowym typu V-Brake. Hamulce te zbudowa...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook