Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r., 47 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Region. Wielki finał nie tylko w Moskwie. Pożegnaj Mundial w Kozienickiej Strefie Kibica!
Dodał: KamZap, 12-07-2018 19:24, odsłon: 443
Stadion Łużniki w Moskwie. Miejsce najważniejszego meczu tego Mundialu. Fot. PAP
Stadion Łużniki w Moskwie. Miejsce najważniejszego meczu tego Mundialu. Fot. PAP

Już w niedzielę finał wielkiego sportowego święta, czyli Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Będzie to niebagatelne wydarzenie nie tylko na stadionie Łużniki w Moskwie, gdzie rozegrany zostanie ostatni mecz Mundialu, ale także w Kozienickiej Strefie Kibica, gdzie od samego początku możemy śledzić zmagania piłkarzy całego świata. Przez cały weekend będzie czekało tam na nas wiele atrakcji takich jak koncerty, fajerwerki, a nawet klaun na szczudłach.

Sobota


Finał oczywiście w niedzielę, ale nie zapominajmy o sobocie, bo tego dnia rozegrany zostanie mecz o 3 miejsce między Belgią i Anglią. Jednak samo piłkarskie widowisko to nie wszystko co tego dnia będzie czekało nas w Kozienickiej Strefie Kibica. Organizatorzy przygotowali także występ DJ-a i pokaz sztucznych ogni!

 

16:00 Mecz o 3. miejsce

18:00 Występ DJ-a

21:00 Pokaz sztucznych ogni 

Niedziela

Natomiast już w niedzielę wielki finał sportowego święta, w którym reprezentacja Francji powalczy z chorwacką o najważniejsze trofeum. Choć ostatni mecz tegorocznego Mundialu zaczyna się o 17:00, to już od godziny 11 w Kozienickiej Strefie Kibica czekać na nas będzie wiele atrakcji takich jak: blok muzyczny i teatralny dla dzieci, konkursy i zabawy, pokaz baniek mydlanych, a nawet klaun na szczudłach! O 15:30 wystąpi zespół disco-polo Power Play, a po meczu będziemy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni. 


Warto również pamiętać, że tego dnia zostanie wylosowany szczęśliwiec, który otrzyma główną nagrodę w konkursie prowadzonym od początku Mundialu, czyli rower. W konkursie może wciąć udział każdy, wystarczy dokonać zakupu w Kozienickiej Strefie Kibica za minimum 10 złotych.

 

 

Ten rower może trafić właśnie do Ciebie!

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook