Przed nami decydujące mecze w amatorskiej lidze tenisa stołowego w Radomiu. Drużyna ROCKETS rozegrała już wszystkie spotkania w rundzie zasadniczej i z dorobkiem 21 punktów czeka na rozwój wypadków. W miniony piątek ROCKETS rozegrali awansem spotkania 12 i 13 rundy, pokonując w nich pewnie zawsze groźny zespół SULTEX Radom 6 : 1 oraz WKS Płomień 6 : 0.
W starciu drużyn które ciągle walczą o ósemkę, MOGIELANKA uległa osłabionemu zespołowi WKS Płomień 2 : 6. Tutaj z kolei jedynie Krystian Zięba próbował walczyć pokonując w najciekawszej grze Sylwestra Wymiatała 3 : 2. Z innych spotkań na uwagę zasługuje spotkanie AZS Radom z POWER RANGERS Zwoleń. Wygrali mimo osłabień kadrowych akademicy 6 : 1. Komplet punktów zdobył Krzysztof Witerski, który w najciekawszej grze pokonał Dariusza Wilkiewicza 3 : 2. Na koniec piątkowych zmagań STS Szydłowiec szybko uporał się z rywalami i bez straty małych punktów pokonał POWER RANGERS i MOGIELANKĘ w identycznym stosunku 6 : 0.
W najbliższy piątek 28 listopada szlagierowe soptkania, które zadecydują o końcowej klasyfikacji przed play - offami.
Zagrają wtedy od godz. 19.00
1. AZS Radom - ULKS Kazanów II
2. WETERANI Radom - STS Szydłowiec
3. AZS Radom - STS Szydłowiec
4. SULTEX Radom - ULKS Młodzik Kazanów
5. WKS Płomień - ULKS Kazanów II
6. SULTEX Radom - ULKS Kazanów II
7. STS Szydłowiec - ULKS Kazanów I
8. SULTEX Radom - ULKS Kazanów I (dokończenie meczu stan 2 : 3)
Wyniki ciekawszych spotkań:
ROCKETS - SULTEX Radom 6 : 1 (punkty zdobyli: Grzegorz Tamioła 3, Dariusz Bukalski 2, Tomasz Tamioła 1, - Paweł Ratyński 1 ).
AZS Radom - POWER RANGERS Zwoleń 6 : 1 (punkty zdobyli: Krzysztof Witerski 3, Janusz Zbroja 2, Andrzej Witerski 1, - Dariusz Wilkiewicz 1 )
WKS Płomień - MOGIELANKA Mogielnica 6 : 2 (punkty zdobyli: Dariusz Chudzik 3,, Sylwester Wymiatał 2, Jan Respondowski 1, - Krystian Zięba 1, Adrian Marter 1)
ROVKETS - MOGIELANKA Mogielnica 6 : 0 (punkty zdobyli: Grzegorz Tamioła 2, Tomasz Tamioła 2, Dariusz Bukalski 2,)
ULKS Kazanów I - POWER RANGERS Zwoleń 6 : 2 (punkty zdobyli: Mariusz Ablewski 3, Kamil Samulak 3, - Zbigniew Jurek 1, Dariusz Wilkiewicz 1,)
STS Szydłowiec - POWER RANGERS Zwoleń 6 : 0 (punkty zdobyli: Ryszard Bogdał 2, Mateusz Gąciarski 2, Piotr Łyjak 2,)
Najlepsi zawodnicy ligi:
1. Grzegorz Tamioła 25 zwycięstw, 2 porażki 75 punktów
2. Paweł Pietrzyk 24/6 72 pkt.
3. Jan Molęda 21/0 63 pkt.
4. Roman Sobociński 20/4 60 pkt.
5. Kamil Samulak 18/2 54 pkt.
6. Paweł Ratyński 18/6 54 pkt.
7. Dariusz Bukalski 18/10 54 pkt.
8. Piotr Łyjak 17/3 51 pkt.
9. Dariusz Wilkiewicz 16/11 48 pkt.
10. Andrzej Krężel 15/5 45 pkt.
11. Sylwester Wymiatał 15/18 45 pkt.
12. Krzysztof Witerski 14/11 42 pkt.
13. Tomasz Tamioła 13/8 39 pkt.
14. Kamil Świercz 12/2 36 pkt.
15. Janusz Zbroja 12/3 36 pkt.
16. Artur Moroz 11/1 33 pkt.
Tabela:
Lp. Nazwa drużyny Ilość meczów Dużę punkty Małe punkty
1. ROCKETS 13 21 - 5 71 - 25
2. STS Szydłowiec 10 19 - 1 59 - 11
3. ULKS Kazanów I 10 18 - 2 57 - 19
4. ULKS Kazanów II 9 16 - 2 52 - 14
5. AZS Radom 10 15 - 5 54 - 26
6. SULTEX Radom 10 15 - 5 48 - 25
7. WETERANI Radom 11 11 - 11 48 - 39
8. WKS Płomień 11 11 - 11 43 - 44
9. MOGIELANKA Mogielnica 11 8 - 14 26 - 52
10. PG Nr 3 Radom 10 6 - 14 19 - 46
11. POWER RANGERS Zwoleń 10 3 - 17 22 - 57
12. LUKS Kowala 13 3 - 23 20 - 72
13. ENERGIA Radom 11 2 - 20 17 - 63
14. ULKS Młodzik Kazanów 11 2 - 20 12 - 60