Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Umowa na wykonanie i montaż neonu na budynek Kina Świt podpisana!
Dodał: KamZap, 25-04-2018 18:41, odsłon: 698
Umowę z wyłonionym w postępowaniu przetargowym wykonawcą podpisała Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska. Fot. UM Zwoleń
Umowę z wyłonionym w postępowaniu przetargowym wykonawcą podpisała Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska. Fot. UM Zwoleń

W piątek, 20 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu została podpisana umowa na wykonanie i montaż Neonu na budynku remontowanego Kina Świt. Realizacją inwestycji zajmie się firma Łukasza Frankowskiego KAPILAR-REKLAMA, która swoją pracę wyceniła na 11 992,50 zł.

Zadnie pn. „Konkurs ofert na opracowanie projektu technicznego z wizualizacją oraz wykonanie z montażem neonu kina „Świt” w Zwoleniu”  ogłoszono w formie przetargu. Postępowanie przetargowe zostało podzielone na dwa etapy. Do pierwszego z nich przystąpiło pięć firm, które miały za zadanie przygotowanie projektu technicznego i wizualizacji neonu na ścianę frontową remontowanego budynku kina.

 

Komisja konkursowa do drugiego etapu zakwalifikowała trzy projekty, wśród których znalazły się oferty firm: KAPILAR-REKLAMA Łukasza Frankowskiego, SICORE Expressing business i VISAGE Studio Dariusza Jędrasiewicza.

 

Z zakwalifikowanych do drugiego etapu ofert komisja do realizacji wybrała najlepszy projekt, który został przygotowany przez KAPILAR-REKLAMA Łukasz Frankowski. Pozostałe dwie firmy uczestniczące w konkursie otrzymały nagrody za udział w kwocie po 500 zł.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook