Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 r., 319 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Spotkanie autorskie z Lilianą Fabisińską
Dodał: MaG, 25-10-2017 09:24, odsłon: 875
fot.FBL
fot.FBL

W swoich książkach porusza bardzo ważne społecznie tematy takie jak: HIV, bezpłodność, starość, śmierć bliskiej osoby. W piątek 20 października odbyło się spotkanie z Panią Lilianą Fabisińską w filii bibliotecznej w Strykowicach Górnych.

Mimo tak trudnych i ważnych tematów jej książki czyta się jednym tchem. W piątek 20 października odbyły się spotkania z Panią Lilianą Fabisińską, polską pisarką, dziennikarką, autorką sztuk teatralnych oraz książek dla dzieci i młodzieży.Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Przyłęku.

Liliana Fabisińska - autorka powieści dla dorosłych: „Z jednej gliny”, „Córeczka”, „Śnieżynki”, „Sanatorium pod Zegarem”, „Weranda na Czarcim Cyplu”, „Zielarnia nad Sekwaną”, serii książek dla młodzieży „Amor z Ulicy Rozkosznej” oraz serii dla nastolatek „Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą”.

- Spotkanie miało charakter rozmowy, z której mogliśmy się dowiedzieć różnych ciekawostek zarówno z życia zawodowego jak i prywatnego pisarki. Pani Liliana pisze od zawsze. Jej pierwsze opowiadania i wierszyki kierowane były do lalek. Pani Liliana dużo podróżuje z córką i mamą. Lubi odwiedzać miejsca akcji książek ulubionych pisarzy – informują organizatorzy spotkania


Niedawno ukazała się najnowsza książka autorki - trzecia część serii „Jak pies z kotem” pt. „Zielarnia nad Sekwaną”. Aktualnie autorka pracuje nad książką dla młodzieży, ale w planach ma kolejne powieści dla dorosłych.

Uczestnicy spotkania chętnie włączyli się do rozmowy, a po jej zakończeniu mieli okazję kupić książkę i zdobyć autograf pisarki.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM FAJNY ROWER
SPRZEDAM FAJNY ROWER
Sprzedam fajny rower.Rower otrzymałem/am jako prezent na komunię. Stan bardzo dobry. Przeznaczony dla dzieci w wieku 9-13lat. Rower idealnie sprawdza się w terenach wyboistych. Skutecznie hamuje dzięki 2 hamulcom szczękowym typu V-Brake. Hamulce te zbudowa...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook