Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Setne urodziny Pani Marianny Anduły
Dodał: KamZap, 16-10-2018 19:16, odsłon: 1332
Fot. UM Zwoleń
Fot. UM Zwoleń

Setne urodziny obchodziła 6 października Marianna Anduła ze Zwolenia. Uroczystość odbyła się w domu dostojnej jubilatki. Z tej okazji był tort, toast 200 lat życia, kwiaty oraz wiele życzeń, które złożyli m.in. prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Paweł Sagan z radomskiej Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Bogusława Jaworska Burmistrz Zwolenia.

Paweł Sagan odczytał Jubilatce życzenia od Premiera RP, w których mogliśmy usłyszeć gratulacje oraz podziękowania za wszelkie trudy i owoce minionych 100 lat. Jubilatka otrzymała też od premiera życzenia zdrowia, szczęścia i radości na kolejne lata.

 

Życzenia pani Mariannie złożyli także : Przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Sobieszek, zastępca burmistrz Zwolenia Grzegorz Molendowski, sekretarz Gminy Zwoleń Mirosław Chołuj, pracownik Urzędu Stanu Cywilnego w Zwoleniu –Anna Bednarczyk, oraz przedstawiciele zwoleńskiego ZUS-u – Ilona Bąk i Małgorzata Kapciak.

 

Jak na taki jubileusz przystało był tort urodzinowy, szampan, bardzo dużo kwiatów i upominki. Jubilatka usłyszała wiele ciepłych słów oraz życzeń długiego życia w zdrowiu i pogodzie ducha. Ponadto pani Marianna została nagrodzona gromkimi brawami za zaśpiewanie piosenki „Upływa szybko życie”.

 

Marianna Anduła od kilku lat jest wdową. Razem z mężem przeżyła w małżeństwie 65 lat, dochowując się trojga dzieci, pięciu wnuków i siedmioro prawnuków.

 

Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska życzyła dostojnej jubilatce wiele zdrowia, szczęścia oraz niegasnącej radości ducha

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook