Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Region. Robiąc zakupy w Rossmannie możesz pomóc dzieciom z kozienickiej Pandy
Dodał: KamZap, 19-03-2019 12:00, odsłon: 228
Fot. Kamil Zapora
Fot. Kamil Zapora

Placówka Socjalizacyjna „Panda” w Kozienicach zakwalifikowała się do akcji „Pomagamy jak umiemy” Fundacji Rossmann. Do 28 marca mamy czas, aby wybrać ją w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann lub przez stronę internetową TUTAJ i przez robienie zakupów w sklepach sieci Rossmann wspierać jej podopiecznych.

Do 28 marca każdy uczestnik Klubu Rossmann, bez względu na miejsce zamieszkania, będzie mógł wybrać placówkę w Kozienicach, by wspierać ją podczas robienia zakupów w drogerii Rossmann.


Zbierane punkty sklep przekaże wybranej przez was placówce. Dzięki temu wychowankowie „Pandy” będą mogli wybrać dowolne produkty drogerii.

 


Placówka Socjalizacyjna Panda już po raz trzeci zakwalifikowała się do akcji. W zeszłym roku uzyskała z tego tytułu prawie 15 tysięcy złotych. – Taka pomoc to dla nas bardzo dużo, dlatego proszę o udostępnianie tej informacji i zachęcanie do pomagania. Z góry dziękujemy! – mówi dyrektorka kozienickiej „Pandy” Zofia Karaś.

 

W tym roku Fundacja Rossmann chce przekazać produkty o wartości 5 mln złotych dla  podopiecznym 250 organizacji charytatywnych w całej Polsce.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook