Dzisiaj jest poniedziałek, 14 października 2019 r., 287 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Przebudowa drogi powiatowej Zwoleń – Filipinów z gminnym wsparciem!
Dodał: KamZap, 10-04-2018 19:33, odsłon: 912
W poniedziałek, 26 marca w Starostwie Powiatowym w Zwoleniu Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska podpisała stosowne porozumienie. Fot. UG Zwoleń
W poniedziałek, 26 marca w Starostwie Powiatowym w Zwoleniu Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska podpisała stosowne porozumienie. Fot. UG Zwoleń

Gmina Zwoleń decyzją Radnych Rady Miejskiej z dnia 23 marca przekazała powiatowi zwoleńskiemu dotację na przebudowę drogi powiatowej Zwoleń – Filipinów. Inwestycja ta zlokalizowana jest na terenie gminy Zwoleń. Jej wykonanie wpłynie korzystnie na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Podjęta przez radnych decyzja o wsparciu finansowym jest zgodna z prośbami i wnioskami mieszkańców, które wpływały do Rady Miejskiej.

Modernizowany przez Powiat Zwoleński odcinek drogi Zwoleń - Filipinów ma długość 930 metrów bieżących. Zakres robót budowlanych przewiduje między innymi: wymianę uszkodzonego przepustu pod koroną drogi, położenie dwóch warstw bitumicznych z betonu asfaltowego oraz wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa łamanego. Prace budowlane ruszą z początkiem wiosny i zakończą się do 31 lipca tego roku.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook