Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Międzynarodowy sukces Krzysztofa Paducha w Wiedniu
Dodał: admin, 28-03-2018 21:13, odsłon: 1083

Krzysztof Paduch ze Zwolenia osiągnął ogromny, międzynarodowy sukces. Na festiwalu akordeonowym w Wiedniu zajął pierwsze miejsce. Do tego konkursu długo się przygotowywał.

11-letni Krzyś to wielki talent. Od piątego roku życia gra na akordeonie, a swoje umiejętności udoskonala pod okiem Dariusza Figarskiego w pierwszej klasie Zespołu Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga w Radomiu drugiego stopnia. Festiwal w Wiedniu to jego pierwszy wyjazd zagraniczny. Co prawda na swoim koncie ma już sukcesy międzynarodowe, ale tylko w Polsce. Przypomnijmy, że zwyciężył podczas 24. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu, oraz w Słupcy podczas 23. Ogólnopolskiego Konkursu Akordeonowego.

Krzyś oprócz nauki gry na akordeonie, uczęszcza również do szkoły w Zwoleniu, gdzie również osiąga dobre wyniki. Jak mówią o nim rodzice, jedenastolatek uwielbia grać i oglądać piłkę nożną oraz skoki narciarskie. Każdą wolną chwilę stara poświęcać się na te czynności.

Ponadto marzy o nowym akordeonie, który kosztuje jednak ponad 40 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że w styczniu otrzymał stypendium Fundacji Enea w wysokości 3 tysięcy złotych. - Tak na prawdę to kropla w morzu potrzeb. Ale to zawsze coś na początek - mówiła nam jego mama Małgorzata.

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook