Dzisiaj jest niedziela, 26 stycznia 2020 r., 26 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Gminne zawody strażackie.
Dodał: M_Celi, 17-06-2013 08:10, odsłon: 5892

W Zwoleniu na stadionie sportowym odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP z Policznej i Zwolenia.

Z Gminy Zwoleń w zawodach brało udział 5 drużyn seniorskich (OSP Zwoleń, OSP Zielonka Nowa, OSP Jasieniec Solecki, OSP Jedlanka, OSP Sycyna) oraz 3 młodzieżowe w tym jedna drużyna żeńska (OSP Jasieniec Solecki)i dwie chłopięce (OSP Jasieniec Solecki, OSP  Sycyna). Natomiast Gminę Policzna reprezentowały trzy drużyny seniorskie OSP (Czarnolas, Gródek, Policzna).

 

Zawody były podzielone na dwie części. W pierwszej z nich zawodnicy brali udział w sztafecie pożarniczej 7x50 z przeszkodami. Następnie drużyny rywalizowały w ćwiczeniach bojowych.

 

Gminne zawody były eliminacjami do Powiatowych Zawodów Sportowo –Pożarniczych, które odbędą się 30 czerwca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu. Do zawodów powiatowych awansowały dwie drużyny. Gminę Zwoleń będzie reprezentowała drużyna OSP Zwoleń, która uzyskała łączny wynik 112,14 pkt., zaś Gminę Policzna – OSP Czarnolas w wynikiem 112,50 pkt.

 

Bardzo dobre wyniki osiągnęły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Młodzi strażacy OSP Sycyna zdobyli 117,20 pkt., a drużyna z OSP w Jasieńcu Soleckim uzyskała 117,60 pkt. Gratulacje należą się też kobiecej drużynie, która otrzymała łączny wynik 130,70 pkt.

Skontaktuj się z autorem tekstu: M_Celi
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook