Dzisiaj jest wtorek, 22 stycznia 2019 r., 22 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Gminne obchody Dnia Kobiet w Goździe
Dodał: MaG, 14-03-2018 15:38, odsłon: 735
fot.Gmina Gózd
fot.Gmina Gózd

Były okolicznościowe życzenia, kwiaty, upominki i słodki poczęstunek. W niedzielę 11 marca zgodnie z wieloletnią tradycją  gminy Gózd, miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Kobiet, na którą zaproszono panie z wszystkich piętnastu Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie naszej gminy.

Spotkanie otworzył Wójt Paweł Dziewit, który ciepłymi słowami przywitał przybyłe panie, złożył im serdeczne życzenia oraz odczytał  list sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego skierowany do uczestniczek i organizatorów spotkania.


Wśród zaproszonych gości był radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Zbigniew Gołąbek, radni powiatu radomskiego oraz radni i sołtysi z całej gminy.


Życzenia obecnym na sali paniom złożył radny sejmiku Zbigniew Gołąbek, Adam Siczek, Piotr Szymczak, a  w imieniu przewodniczącego Rady Gminy Gózd Krzysztofa Molendowskiego złożyła Anna Skonieczna, wiceprzewodnicząca.  Po życzeniach, panowie biorący udział w spotkaniu obdarowali  zaproszone panie symbolicznymi kwiatami i słodkimi upominkami oraz odśpiewali przy lampce szampana  gromkie „Sto lat”.

 

Specjalnie dla Pań zaśpiewał ks. Sylwester Jończyk oraz uczniowie

Publicznej Szkoły Podstawowej w Podgórze


Jak co roku, oprócz poczęstunku i upominków, organizatorzy  przygotowali dla pań z KGW niespodziankę. W tym roku był nią występ ks. Sylwestra Jończyka z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Tczowie i uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Podgórze. W repertuarze młodych wykonawców znalazły się pieśni religijne, patriotyczne oraz biesiadne. Zaprezentowane utwory były wszystkim doskonale znane, dzięki czemu goście chętnie i z przyjemnością wtórowali  artystom.


Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Na zakończenie panie, które przybyły na uroczystość podziękowały wójtowi za  zorganizowanie uroczystości oraz jej przebiegu.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook