Dzisiaj jest czwartek, 23 maja 2019 r., 143 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
columbusenergy
Festyn z okazji Dnia Dziecka!
Dodał: MaG, 11-06-2018 16:34, odsłon: 815
fot.UGZ
fot.UGZ

Wiele atrakcji zapewnili organizatorzy zwoleńskim maluchom na Wielkim Festynie z okazji Dnia Dziecka, który w tym roku odbył się w niedzielę, 3 czerwca na Orliku. O dobrą zabawę wszystkich dzieci zadbał nie tylko realizator wydarzenia - Dom Kultury, ale również wielu współorganizatorów. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami

Oficjalnego otwarcia imprezy pod hasłem „Dzień Dziecka z Biało-Czerwoną” dokonali: organizatorzy, współorganizatorzy oraz sponsorzy, wszyscy życzyli dzieciom beztroskich chwil i wiele uśmiechu.

 

W imieniu Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej wiele ciepłych słów do najmłodszych mieszkańców skierowała Bernadeta Woźniak.

 

Wielu emocji najmłodszym dostarczyły wystrzeliwane z procy kule. Dziecko, któremu udało się taką kulkę złapać otrzymywało cenną nagrodę. Oprócz kolorowych kul w stronę publiczności „leciały” także piłki, również wymienne na nagrody niespodzianki.

 

Dzień Dziecka uświetniły występy przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej ze Zwolenia. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły również grupy działające w zwoleńskim Domu Kultury.

 

Tradycyjnie dzieci ustawiały się w kolejkach do punktów malowania twarzy. W tym roku malowaniem dziecięcych buziek zajmowały się panie bibliotekarki z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej oraz panie z Wioski Indiańskiej, zorganizowanej przez Publiczną Szkołę Podstawową w Zwoleniu.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook