Dzisiaj jest środa, 27 maja 2020 r., 148 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
REMAX Sp. z o.o.
Drużyna PG w Przyłęku Mistrzami rejonu w XLII OTBwRD
Dodał: MaG, 14-05-2019 08:53, odsłon: 663
fot.PGP
fot.PGP

9 maja 2019 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jedlińsku odbyły się XLII  rejonowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 

Tak jak w poprzednich etapach eliminacje te zostały rozegrane w dwóch grupach wiekowych: grupa I (kliasy IV – V PSP) i grupa starsza (klasy VI – VIII PSP i III gimnazjum)

Do rywalizacji stanęło 14 drużyn wyłonione w eliminacjach powiatowych z dawnego województwa radomskiego (6 z grupy młodszej i 8 z grupy starszej). 

 

Powiat zwoleński w grupie II reprezentowali uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Przyłęku w składzie: Kacper Osenka,  Kacper Rogala i Damian Piwoński z opiekunem Grzegorzem Papisem.

 

 Na polu boju w trzech konkurencjach zmierzyły się najlepsze drużyny w regionie radomskim, konkurencja była duża poziom rywalizacji bardzo wysoki, a i organizatorzy nie ułatwili zadania wszystkim  uczestnikom  turnieju.

 

 

Reprezentacja gimnazjum od pierwszych minut turnieju radziły sobie bardzo dobrze  uzyskując jedne z lepszych wyników tego turnieju, co w ostatecznej klasyfikacji dało drużynie z Publicznego Gimnazjum  w Przyłęku I miejsce w XLII Eliminacjach Rejonowych Turnieju oraz awans do XLII Finału Mazowsza OT BwRD.

 

Organizatorem etapu rejonowego była Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu oraz w Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jedlińsku.  

 

 

źródło: PGPrzyłek

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook