Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 r., 51 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Bony dla Seniorów! Można dostać nawet 1850 złotych.
Dodał: KamZap, 21-07-2018 19:07, odsłon: 692

Stowarzyszenie Radomskie Centrum Przedsiębiorczości przy dofinansowaniu Samorządu Województwa Mazowieckiego uruchomiło regionalny system wsparcia projektów senioralnych w formie bonów społecznych. O bony społeczne w kwocie do 1850 zł mogą ubiegać się nieformalne, minimum pięcioosobowe grupy seniorów ( wiek 55+).

Pismo informacyjne w tej sprawie trafiło do Urzędu Miejskiego w Zwoleniu 26 czerwca 2018. Tego samego dnia informacje o możliwości zdobycia bonów zostały przekazane Uniwersytetowi Trzeciego Wieku oraz Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

 

Głównym celem projektu jest nic innego, jak zwiększenie aktywności osób starszych skupionych w nieformalnych grupach. Seniorzy z województwa mazowieckiego ubiegać się mogą o 308 bonów. Wnioski składać można w okresie od 1 lipca 2018 do 30 listopada 2020 roku w siedzibie Stowarzyszenia Radomskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Żeromskiego 51, 26 – 600 Radom lub drogą pocztową.

 

Wsparcie finansowe w formie bonu w wysokości do 1850 zł będzie udzielane na realizację projektów, które odpowiadają na potrzeby seniorów. Przedmiotem przedsięwzięć mogą być m.in. działania kulturowe, edukacyjne, działania z aktywizacji  fizycznej, czy też pielęgnacja tradycji lokalnych.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie „Bony dla seniora” zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pracownikami urzędu – nr tel. 48 676-26-38, lub osobiście – nr pokoju 45.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook