Dzisiaj jest poniedziałek, 14 października 2019 r., 287 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Arpass baner TOP
Atrakcyjny program półkolonii w Baryczy
Dodał: M_Celi, 16-07-2013 06:42, odsłon: 1897

Ruszyły właśnie kolejne półkolonie w naszym regionie. Tym razem dzieci będą przebywać w Publicznej Szkole Podstawowej w Baryczy.

Z półkolonii w Baryczy przez okres dwóch tygodni będzie korzystało 53 dzieci. Są to dzieci, których jedno z rodziców jest ubezpieczone w KRUS-ie. Organizatorem wypoczynku jest Związek Młodzieży Wielskiej. Swoją pomoc okazała również Bogusława Jaworska, która użyczyła na potrzeby półkolonii autokar.

 

Opiekunami dzieci podczas całego pobytu będą wykwalifikowani nauczyciele na czele z dyrektorką szkoły.

 

W programie półkolonii przewidziane są wyjazdy na basen zarówno do Puław, jak i do Kozienic. Wycieczka do Janowca i do Centrum Regionalnego przy Nekropolii Jana Kochanowskiego w Zwoleniu oraz do stadniny koni w Kozienicach. Dzieci mają również zaplanowaną wizytę w rezerwacie przyrody Miodne. Oczywiście nie może też zabraknąć wyjazdu do kina. Dzieci zobaczą bajkę Uniwersytet Potworny w 3D.

 

Pierwszy dzień upłynął dzieciom na wspólnych grach i zabawach integracyjnych. Wszystko po to, by jak najszybciej się z sobą zapoznały oraz nawiązały relacje koleżeńskie. Odbyło się również uroczyste pasowanie na kolonistę, podczas którego obecna była Burmistrz Zwolenia – Bogusława Jaworska, która przywitała dzieci i życzyła im dużo atrakcji oraz wspaniałej i bezpiecznej zabawy.

 

Każdego dnia dzieci na półkolonii będą miały zapewnione oprócz  atrakcji – wyżywienie. Będą mogły zjeść pożywne śniadanie, a także na zakończenie pyszny obiad, po którym będą odwożone autobusem do domu.

Skontaktuj się z autorem tekstu: M_Celi
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook