Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Zwolenianka zagra w Memoriale Władysława Kramczyka
Dodał: MaG, 06-11-2019 10:27, odsłon: 1408

Młodzi piłkarze Zwolenianki Zwoleń z rocznika 2009, wygrali swoją grupę w rundzie jesiennej i dzięki temu zakwalifikowali się do prestiżowego Memoriału Władysława Kramczyka.

Będzie to już ósmy turniej upamiętniający wieloletniego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Warto przypomnieć, że rok temu memoriał odbył się w Zwoleniu i była to bardzo udana impreza. Tym razem 10 drużyn podzielonych na dwie grupy, walczyć będzie w Lipsku. Drużyna Zwolenianki wygrała jesienią rozgrywki w swojej grupie i zakwalifikowała się do tej imprezy.
 
Radomski OZPN podał już wszystkich uczestników. Pięć drużyn z regionu radomskiego wyłoniono spośród zwycięzców lig regionalnych w roczniku 2009:Broń Radom, Jastrząb Głowaczów, Zwolenianka Zwoleń, AP Szydłowiec, oraz Radomiak Radom sp. zoo. Do tego grona dołączy reprezentacja Lipska (zespół połączony z UKS LIder i Powiślanki).
 

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, organizator turnieju zaprosił cztery ekipy z okręgów mazowieckich. Zagrają: Znicz Pruszków, Young Champions Płock, OTS Korona Ostrołęka, Dwie Jedynki MOSIR Mińsk Mazowiecki. Losowanie dwóch grup odbędzie się w przyszłym tygodniu w siedzibie naszego okręgu.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook