Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Zwolenianka trenuje, ale czy zagra wiosną?
Dodał: MaG, 27-04-2020 09:44, odsłon: 494

Do 10 maja kluby piłkarskie od 3 ligi w dół muszą poczekać na decyzje związaną z kontynuacją rozgrywek. Szanse na to są niewielkie. Mimo to w Zwoleniance drużyna trenuje indywidualnie.

Sytuacja związana  z pandemią koronawirusa sparaliżowała wiele dziedzin codziennego życia. Wśród nich są między innymi rozgrywki piłkarskie. Polski Związek Piłki Nożnej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie zakończenia sezonu, więc cały czas w gotowości pozostają piłkarze Zwolenianki Zwoleń. Ekipa Roberta Rogali otrzymała rozpiski indywidualne, które poszczególni zawodnicy mają realizować w zaciszu domowym. Warto przypomnieć, że ten szkoleniowiec nawet nie zdążył się zadomowić, rozkręcić, bo dołączył do Zwolenianki na poczatku marca.
 

- Najważniejszą kwestią jest to, że nikt z piłkarzy nie jest chory, problemy zdrowotne nie dotknęły również nikogo spośród ich rodzin. Chcielibyśmy wrócić na boiska piłkarskie, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo piłkarzy. Zwolenianka nie ma większych problemów finansowych, wszystkie należności zostały do tej pory uregulowane. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji - mówi Paweł Pilecki, prezes klubu.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook