Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
REMAX Sp. z o.o.
Zwolenianka chce wrócić po niedzieli do zajęć!
Dodał: MaG, 29-04-2020 15:36, odsłon: 452

Od 4 maja otwarte będą boiska piłkarskie oraz orliki. Czy to oznacza, że nasze drużyny wznowią treningi i wkrótce znów będą rywalizować w ligowych rozgrywkach? Zwolenianka chciałby dokończyć sezon, chce też wrócić do treningów, ale decyzji w klubie jeszcze nie ma.

Przypomnijmy, że w związku z wybuchem pandemii koronawirusa, rząd polski przez kilka tygodni zabronił uprawiania  jakiejkolwiek aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Od 20 kwietnia można już biegać czy też jeździć na rowerze, ale nadal zamknięte pozostały boiska piłkarskie.
 
To na szczęście zmieni się już od poniedziałku, 4 maja. Wtedy to na terenie całego kraju zostaną otworzone boiska i orliki, ale nadal nie będzie można przeprowadzać normalnych treningów. Jednocześnie będzie mogło na nich przebywać jedynie sześć osób. W trakcie treningów nie trzeba będzie nosić maseczek, choć przed wejściem na obiekt trzeba będzie zachować wszystkie nakazy sanitarne.
 
Otwarcie boisk i możliwość treningu to niewątpliwie bardzo dobra informacja nie tylko dla samych zespołów, ale przede wszystkim piłkarzy i trenerów. Nic nie zastąpi bowiem ćwiczeń na zielonej murawie z piłką przy nodze, nawet w mniejszym gronie.
 
Nie wiadomo jeszcze, czy od poniedziałku Zwolenianka będzie w małych grupach uczestniczyć w treningach. Trener Robert Rogala jest na "Tak", ale przyznaje, że musi sprawę przedyskutować z zarządem klubu.  
 
- Chcemy wrócić do gry, chcielibyśmy, aby sezon rozstrzygnął się na boisku. Wiemy, że nie jest to łatwe i obserwujemy sytuację. Ja chciałbym po niedzieli rozpocząć zajęcia z chłopakami. Tak jak mówi rozporządzenie, chcielibyśmy spotykać się w małych grupach. Jednak decyzja należy do zarządu klubu, z którym spotkamy się w najbliższych dniach  - mówi Robert Rogala, trener Zwolenianki.
 

Warto przypomnieć, że zwoleńska drużyna po 15 kolejkach zajmuje 13 lokatę w lidze okręgowej, tuż nad strefą spadkową.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook