Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Pół wieku razem. Piękny jubileusz w Policznej
Dodał: KamZap, 09-02-2018 19:10, odsłon: 3425
fot. KZ
fot. KZ

W piątek 9 lutego w świetlicy gminnej w Policznej spotkały się pary, które w tym roku obchodziły tzw. złote gody. Wspólnie świętowali swoje 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Zaproszone pary mogły liczyć na adekwatne uczczenie tego wielkiego dla nich roku. Przede wszystkim otrzymali Oni medale i odznaczenia przyznawane przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, o które wystąpił urząd gminy Policzna.

 

W uroczystościach brali udział m.in.: wójt gminy Policzna - Tomasz Adamiec, kierownik USC - Łucja Nita, zastępca kierownika - Monika Pająk oraz sekretarz gminy - Teresa Marszałek.

 

- Minęło 50 lub więcej lat od chwili kiedy połączeni uczuciem i wzajemną ufnością powiedzieliście sobie słowo "tak" i włożyliście obrączki. Mimo różnych przeciwności losu   dotrzymaliście danego sobie przyrzeczenia, a możliwe to było tylko dlatego, że darzycie się wzajemnym uczuciem - mówił Wójt.

 


Jak na jubileusz przystało na uroczystości był tort i...

 


...tradycyjne „Sto lat” odśpiewane przez zespół "Sobótka"

 

Po wręczeniu medali, torcie i życzeniach wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku, który umilał zespół "Sobótka".

 

Na obchody złotych godów zostało zaproszonych 14 par, jednak z różnych przyczyn nie wszystkie mogły na nie przybyć. Do tych, którzy nie byli obecni w świetlicy gminnej jeszcze tego samego dnia pojechali przedstawiciele urzędu stanu cywilnego z medalami i kwiatami. Warto nadmienić, że wśród nieobecnych znaleźli się Państwo Doktór, którzy mają jeszcze dłuższy staż małżeński, bo w tym roku przypada ich 60-lecie pożycia małżeńskiego.

 

Nasza redakcja przyłącza się do wszystkich życzeń, które tego dnia usłyszeli jubilaci i życzy kolejnych wspaniałych 50 lat razem.


Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook