Dzisiaj jest sobota, 15 sierpnia 2020 r., 228 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
W Kazanowie duża frekwencja przy tenisowych stołach
Dodał: MaG, 10-01-2020 07:43, odsłon: 1024

W minioną sobotę, 4 stycznia w hali przy ZPO w Kazanowie odbył  się „Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego” pod patronatem Marszałka Adama Struzika.

Turniej otworzyli Mateusz Król Prezes miejscowego ULKS Kazanów oraz Ryszard Głód Vice Prezes klubu. Przywitali uczestników turnieju oraz podziękowali sponsorom zawodów. Sponsorami zawodów byli: Urząd Gminy Kazanów oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.
 
Uczestnicy  rywalizowali aż w trzech kategoriach: dzieci i młodzież do lat 18 (tylko z terenu gminy Kazanów), kategoria seniorzy 18- 50, kategoria weteran ponad 50. W sumie w turnieju udział wzięło ponad 70 uczestników z całego kraju. Pojedynki były bardzo zacięte i wyrównane szczególnie w fazie pucharowej, kiedy byliśmy świadkami pięciu setowych spotkań.
 
 
W kategorii młodzieżowiec bezapelacyjnie najlepszy tradycyjnie Bartosz Wasiak, który nie stracił nawet seta.
 
Finał seniorów bardzo wyrównane spotkanie pomiędzy Kamilem Samulakiem (LUKS Kowala a Mateuszem Wielgusem (ULKS Kazanów) po pięciu setach na korzyść zawodnika z Kowali mimo, iż w piątym secie Mateusz prowadził już 7-4.Trzecie miejcie w kategorii seniorów zajął jeden z faworytów Dawid Stąpór pokonując Grzegorza Jeża.
 
W finale seniorów tym razem Stefan Wielgus (ULKS Kazanów) poradził sobie z Janem Molędą z KTS Kozienice w stosunku setów 3-1.Trzecie miejsce dla Krzysztofa Moszczyńskiego z Kurowa, który pokonał Tomasza Sobczyka w decydującym secie do 9.
 
- Turniej który trwał ponad 10 godzin był na bardzo wysokim poziomie sportowym. Zawodnicy tradycyjnie mogli liczyć na poczęstunek między zawodami  a najlepsi na nagrody oraz puchary.W kategorii młodzieżowiec bezapelacyjnie najlepszy tradycyjnie Bartosz Wasiak, który nie stracił nawet seta. Finał seniorów bardzo wyrównane spotkanie pomiędzy Kamilem Samulakiem (LUKS Kowala a Mateuszem Wielgusem (ULKS Kazanów) po pięciu setach na korzyść zawodnika z Kowali mimo, iż w piątym secie Mateusz prowadził już 7-4.Trzecie miejcie w kategorii seniorów zajął jeden z faworytów Dawid Stąpór pokonując Grzegorza Jeża - relacjonuje Mateusz Król, prezes ULKS Kazanów.
 
W finale seniorów tym razem Stefan Wielgus (ULKS Kazanów) poradził sobie z Janem Molędą z KTS Kozienice w stosunku setów 3-1.Trzecie miejsce dla Krzysztofa Moszczyńskiego z Kurowa, który pokonał Tomasza Sobczyka w decydującym secie do 9.
 
Wyniki:
Kategoria Młodzik
    1. Bartosz Wasiak
    2. Jakub Wasiak
    3. Michał Kępczyński
Kategoria Weterani
    1. Stefan Wielgus
    2. Jan Molęda
    3. Krzysztof Moszczyński
Kategoria Seniorzy
    1. Kamil Samulak
    2. Mateusz Wielgus

    3. Dawid StąpórSkontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook