Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2019 r., 114 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
„Szkolny karmnik” zdobyty.
Dodał: M_Celi, 07-06-2013 17:46, odsłon: 2667
PPN1
PPN1

Przedszkolaki  z Publicznego Przedszkola nr 1 w Zwoleniu zostały nagrodzone w XX jubileuszowej edycji konkursu przyrodniczego „Szkolny karmnik  - zima 2012/13”

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 23 maja w Domu Kultury w Kozienicach. Organizatorami byli Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych, Kozienicki Dom Kultury oraz Nadleśnictwa: Kozienice, Radom i Zwoleń.

 

W konkursie mogły brać udział dzieci z przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych znajdujących się w granicach Kozienickiego Parku Krajobrazowego i jego okolicy. Dwudziesta edycja zgromadziła 240 uczestników z 24 placówek oświatowych. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie pomagać ptakom przetrwać zimę poprzez systematyczne ich dokarmianie. Dzieci musiały również zbudować ptaszkom karmniki oraz ich obserwować. Efektem pracy były ciekawe kroniki i sprawozdania zawierające wiele fachowych spostrzeżeń.

 

Na pierwszym miejscu w najmłodszej grupie wiekowej znalazły się dzieci czteroletnie z naszego przedszkola wraz z wychowawczynią – panią Iwoną Mendel.  Nagrodą dla przedszkolaków były dyplomy i plecaki, zaś dla opiekuna - książka przyrodnicza i pamięć USB. Dzieci zostały również dodatkowo nagrodzone słodyczami, które ufundował Urząd Miejski w Zwoleniu. 


PPN1 PPN1 PPN1 PPN1 PPN1 PPN1 PPN1 PPN1
Skontaktuj się z autorem tekstu: M_Celi
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook