Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Kto trenerem Zwolenianki? Ciekawe nazwiska na rynku!
Dodał: MaG, 24-10-2019 15:43, odsłon: 1646

Kto poprowadzi Zwoleniankę Zwoleń w najbliższym czasie? Mówi się o kilku znanych nazwiskach w regionie radomskim. Póki co, w niedzielnym meczu w Szydłowcu zespół poprowadzi Krzysztof Oczkowski (na zdjęciu).

Przypomnijmy, że z posadą pożegnał się Paweł Kopeć, ale został on w klubie i pełni rolę zawodnika. Na szkoleniowym stanowisku zmienili go dobrze znany w Zwoleniu bracia, Krzysztof i Marek Oczkowski. Wówczas Paweł Pilecki zapowiadał, że obaj są tymczasowo i klub szuka nowego trenera. Zmiennik powinien pojawić się w klubie na początku listopada.
 
Nazwisko na razie owiane jest tajemnicą choć nam udało się ustalić, że Zwolenianka chętnie widziałby u siebie Pawła Potenta, Jacka Magnuszewskiego lub Zbigniewa Wachowicza. Ten pierwszy w przeszłości pracował już w Zwoleniance. Wywodzi się z Kozienic, a w ostatnich sezonach pracował w LKS Promna. Magnuszewski to dobrze znana postać w Puławach, bo sporo czasu spędził w tamtejszej Wiśle. W naszym regionie dał się poznać jako trener, który odnosił sukcesy z Radomiakiem. Z kolei Zbigniew Wachowicz to również były trener Radomiaka. W ostatnich latach pracował w Chojniaku Wieniawa i Sokole Przytyk. Czy któryś z nich trafi do Zwolenianki i kiedy?
 
- Rozmowy trwają. Póki co trenerem jest Krzysztof Oczkowski - mówi Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki.
 

W trzech ostatnich meczach zwoleńska drużyna zdobyła sześć punktów. W niedzielę wybiera się na trudny pojedynek z Szydłowianką.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook