Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
REMAX Sp. z o.o.
Kiedy piłkarze wrócą na boisko? Decyzji nadal nie ma
Dodał: MaG, 15-04-2020 17:01, odsłon: 378

Sezon w niższych ligach może być wznowiony, ale tylko wtedy, kiedy rozgrywanie meczów i chodzenie na stadion będzie możliwe i bezpieczne. Takie są założenia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dziś działacze podczas wideokonferencji debatowali nad kontynuacją sezonu piłkarskiego. Decyzji nie ma!

Spotkanie prezesów związków wojewódzkich ze Zbigniewem Bońkiem odbyło się zdalnie, przez internet. Trwało prawie cztery godziny. Dotyczyło klubów od trzeciej ligi do klasy B, a także rozgrywek młodzieżowych. Proponowano między innymi, aby zakończyć sezon z aktualnymi tabelami (z półmetka) i zatwierdzić awanse i spadki na obecną chwilę. Rozważano tez anulowanie sezonu i rozpoczęcie nowego 2020/21 z obecnymi składami drużyn. Chyba najbardziej prawdopodobne jest, zakończenie sezonu z obecnymi tabelami, nagrodzić zespołu awansami, a nikogo nie karać degradacją. Wówczas na rok, większość lig byłaby obszerniejsza.
 
Nieliczne kluby chciałyby grać przez maj i czerwiec we wszystkie środy, aby zakończyć sezon na boisku. Niestety w regionie radomskim wiele klubów nie może sobie na to pozwolić, gdyż piłkarze pracują i w środy wiele drużyn nie będzie mogło jeździć na mecze.
 
PZPN ma wydać oświadczenie dotyczące spotkania z prezesami związków. Decyzje mogą zapaść pod koniec kwietnia lub dopiero po weekendzie majowym.  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook