32,6 C
Zwoleń
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ostatnio dodane

Kolorowy Dzień Dziecka w English College!

Dziś świętujemy Dzień Dziecka w naszej szkole, a atmosfera jest magiczna! Nasza szkoła zamieniła się w królestwo balonów, które rozświetlają każdą salę lekcyjną! Kto nie kocha balonów? Ich kolorowy blask i radość, którą przynoszą, oczarowały nie tylko najmłodszych, ale także naszych nastolatków i dorosłych uczniów.

Balony to nie tylko świetna zabawa, ale także rewelacyjne narzędzie edukacyjne, szczególnie teraz, gdy zbliża się koniec roku szkolnego i nasze końcowe testy. W grupie P23, pod czujnym okiem pani Moniki, uczniowie wykorzystywali balony do kreatywnych powtórek. Każdy kolor balonu odpowiadał innej kategorii:

– Niebieski: „Tell me something about…”

– Różowy: „If you could/had/were…”

– Żółty: „Ask a question…”

Taka forma zajęć to prawdziwy hit! Było mnóstwo ruchu, śmiechu i oczywiście mówienia po angielsku. To nie tylko wspaniała zabawa, ale również niezwykle skuteczna metoda utrwalania wiedzy. Uczniowie mieli okazję aktywnie uczestniczyć w lekcjach, co zawsze sprzyja lepszemu zapamiętywaniu materiału.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, który przypomina nam, jak ważna jest radość i zabawa w procesie nauki. Dlatego życzymy wszystkim naszym uczniom, małym i dużym, wspaniałego Dnia Dziecka! Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu, zabawy i nauki z pasją!

A już w dniach 3-21 CZERWCA rozpoczynamy ZAPISY PROMOCYJNE NA R. SZKOLNY 2024/25

  • REZERWACJA MIEJSC w grupie i na zajęcia indywidualne
  • BEZPŁATNE PODRĘCZNIKI do kursu
  • GWARANCJA STAŁEJ CENY do końca roku szkolnego
  • PŁATNOŚĆ w 12 RATACH MIESIĘCZNYCH lub RABAT przy płatności jednorazowej z góry
  • VOUCHERY RABATOWE na ofertę wakacyjną Szkoły oraz certyfikowane egzaminy językowe

Szczegóły oferty na https://www.englishcollege.pl/oferta.html

Serdecznie zapraszamy

Reklama

Zespół English College

Latest Posts

- Reklama -

TOP

REGION