32,1 C
Zwoleń
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ostatnio dodane

Elektrownia zaprasza na koncerty

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza na koncert  zespołu Terrific Sunday oraz Misi Furtak, w sobotę, 13 lipca, start godz. 20.00. Jest to kolejne wydarzenie w ramach Strefy Komfortu 2024.

Terrific Sunday

Terrific Sunday — poznański zespół indie rockowy. Grają żywiołową muzykę pełną emocji. Zadebiutowali w 2015 roku albumem „Strangers, Lovers, za którego otrzymali nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku. Na swoim koncie mają koncerty na największych polskich scenach, w tym: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival czy Jarocin Festiwal.

2024 rok to dla Terrific Sunday czas powrotu na scenę z nowym materiałem. Album promowany przez single „Klucz Ptaków” oraz „Wzloty Bez Upadków” ukaże się już jesienią nakładem wydawnictwa 33 Records.

Misia Furtak

Misia Furtak to wokalistka i basistka, laureatka Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna i Fryderyka w kategorii debiut roku.

Solo jako Misia Ff uhonorowana m.in nagrodą miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. W styczniu 2019 wydała świetnie przyjętą płytę “Co przyjdzie?”.  Wcześniej współpracowała z wieloma artystami m.in wystąpiła gościnnie na płycie “Chaos pałen idei” Kwintetu Wojtka Mazolewskiego (album otrzymał status złotej płyty), zaaranżowała piosenkę w ramach projektu “NowOsiecka” zrealizowanym z NOSPR, a z Piotrem Kalińskim (Hatti Vatii) tworzy duet Ffrancis. Projekt wydał pełnowymiarową płytę “Off the grid” w 2018.

W 2021 ukazał się jej drugi album pt. „Wybory”.

Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży online i kasie Elektrowni.

Reklama

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

 

Latest Posts

- Reklama -

TOP

REGION