32,1 C
Zwoleń
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ostatnio dodane

Antonina Jaszewska z Pionek zwyciężczynią prestiżowego Konkursu Językowego

W ostatnim czasie już po raz drugi z rzędu odbył się wyjątkowy konkurs językowy dla uczniów klas ósmych, którego organizatorem było V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Radomiu we współpracy z Akademią Handlową Nauk Stosowanych, LANG LTC – Centrum Egzaminacyjnym Cambridge, Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli  oraz Szkolą Językową English College .

Konkurs „Test yourself – Sprawdź się przed egzaminem ósmoklasisty” przyciągnął ponad 140 uczniów szkół podstawowych z Radomia i okolic. Do finału konkursu, który odbył się 24 kwietnia w auli Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, awansowało 30 najlepszych uczestników. Finaliści musieli wykazać się biegłością w znajomości funkcji językowych, rozumieniu tekstów pisanych oraz znajomością słownictwa i gramatyki języka angielskiego na poziomie B2

W tej samej auli Akademii Handlowej Nauk Stosowanych, 22 maja, miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród. Na to wydarzenie zostali zaproszeni nie tylko laureaci, ale także pozostali uczestnicy konkursu, którzy mieli okazję wziąć udział w krótkich zajęciach kulturowych z naszymi Native Speaker’ami z USA.

Zwyciężczynią całego Konkursu okazała się Antonina Jaszewska, uczennica szkoły podstawowej z Pionek i jednocześnie wieloletnia kursantka English College, która w nagrodę otrzymała ROCZNY BEZPŁATNY KURS J. ANGIELSKIEGO w naszej szkole i dodatkowo bezpłatny egzamin na CERTYFIKAT CAMBRIDGE FIRST od LANG LTC oraz bilet do Kina Helios na dowolny seans filmowy.

Warto też dodać, że znakomite 4 miejsce uzyskała inna nasza uczennica Anastazja Wiszniowska, której bardzo niewiele zabrakło do miejsca na podium.

Jeszcze raz okazało się, że Szkoła English College to idealne miejsce do rozwoju językowego dzieci i młodzieży, gdzie pasja do nauki języka spotyka się z profesjonalizmem i wyjątkowym zaangażowaniem uczniów i lektorów.

Tosi, Anastazji i wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich nauczycielom i lektorom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na przyszłość.

A już w dniach 3-21 CZERWCA rozpoczynamy

ZAPISY PROMOCYJNE NA ROK SZKOLNY 2024-25

  • REZERWACJA MIEJSC w grupie i na zajęcia indywidualne
  • BEZPŁATNE PODRĘCZNIKI do kursu
  • GWARANCJA STAŁEJ CENY do końca roku szkolnego
  • PŁATNOŚĆ w 12 RATACH MIESIĘCZNYCH lub RABAT przy płatności jednorazowej z góry
  • VOUCHERY RABATOWE na ofertę wakacyjną Szkoły oraz certyfikowane egzaminy językowe

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na https://www.englishcollege.pl/oferta.html

Serdecznie zapraszamy

Reklama

Zespół English College

Latest Posts

- Reklama -

TOP

REGION